alexandr-skacel.jpg (13 784 bytes)V průběhu března 2009 jsem pro své klienty otevřel novou ordinaci na pražských Vinohradech. Mým cílem je poskytnou Vašim mazlíčkům maximální možnou péči. Po dohodě je možné přijet i do Vašeho bytu.

Mé jméno je Alexandr Skácel, vystudoval jsem střední veterinární školu v Kroměříži, po jejímž absolvování jsem pracoval v nultém ročníku Vysoké školy veterinární jako veterinární technik pro malá zvířata. Na klinickém oboru Univerzity veterinárního lékařství v Brně jsem v roce 1984 promoval a poté nastoupil na polikliniku pro malá zvířata v Ostravě-Vítkovicích. Po získání praxe a zkušeností v ČSAV jsem založil vlastní praxi malých zvířat na Praze 4 Pankráci.

Mezi mé hlavní specializace, kromě standardní léčby, patří psychologie zvířat, tedy poruchy chování psů a koček, dále nevyřešené diagnózy, konstituční homeopatie, endokrinologie - tj. hormonální choroby, projevující se např. zvýšením pitím, močením, pomočováním, neudržením stolice, ztmavnutím kůže, či různými vyrážkami na kůži apod. - přírodní medicína a infekční choroby koček (FIP), kastrace kočky plastickým, vstřebatelným stehem (operační rána 2-3 cm).

Chtěli byste štěne west highland white terriera? Více informací v inzerátu.