Vyjádření klientů

Vážený pane doktore, dovoluji si Vás vyrušit krátkou zprávou. Váš názor sehrál svoji roli pro rozhodnutí nechat naši retríverku Lindu operovat. Ráno jsem ji odvezl na kliniku a teď v podvečer ji máme doma po operaci. Manželčino nadšení Vám ani nemohu popsat. Pan doktor mi řekl, že ta operace skutečně byla nutná, protože to hrozilo větší pohromou než se předpokládalo. Ale snad bude vše v pořádku. Linda je uražená a odmítá s námi komunikovat, ale to prý rychle pomine. Promiňte mi to malé vyrušení z víkendové pohody, ale mám potřebu se o svoji radost s někým podělit.

Srdečně pozdravuji, snad nám budoucnost poskytne příležitost střetnout se osobně.

Josef Skácel


Děkuji tímto panu MVDr. Skácelovi za úspěšnou léčbu psychických potíží mého psího seniora Ferdy.

Ať už Ferdovy potíže vznikly na základě postupné ztráty kognitivních funkcí, zhoršené funkce jater či (nejspíše) kombinací obojího, jím zvolená homeopatická léčba byla velice úspěšná. Během čtyř měsíců podávání homeopatik se Ferdův psychický stav postupně zlepšoval až k normálu. Pryč je neklid i projevy separační úzkosti, Ferda zase v noci klidně spí a naše odchody z bytu mu nedělají žádné problémy.

Díky péči pana doktora je z Ferdy zase docela pohodový psí „důchodce“ a i když v říjnu oslavil již patnácté narozeniny, pevně věřím, že si spolu užijeme ještě hodně hezkých chvil…

Zuzana Nedbálková


Děkuji Vám za zájem a za perfektní zdravotní péči o Bena. Díky Vám se mu šlape dobře. Ještě jednou Vám děkuji a přeji mnoho spokojených pacientů a jejich páníčků.

Josef Beznoska


Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Skácelovi, za diagnostiku a léčení svého psa. Když jsem ho navštívila poprvé pejsek byl ve velmi špatném stavu, špatně se pohyboval, přestávat jíst, byl apatický a ani po několika návštěvách u různých veterinářů a mnoha vyšetřeních nebyla známa diagnóza.

Pan doktor pejska důkladné prohlédl, určil pravděpodobnou diagnózu a ověřil jí testy. Oceňuji zejména lidský přístup, ohled na finance majitele i snahu hledat alternativní způsoby léčby. Pejsek dnes vede, vzhledem ke své diagnóze, normální život, jen s minimem zdravotních omezení. Děkuji také za doporučení alternativní léčby bez vedlejších účinků a za férový přístup k zákazníkům.

S. Beranová, Pardubice


Poděkování MVDr. Alexandru Skácelovi za odborně a šetrně provedenou kastraci a následné celkové vyšetření mé dvouleté labradorky. Jeho přístup ke zvířatům je opravdu výjimečný a úctyhodný. Díky jeho diagnostice a následné léčbě moje fenka opět prospívá. Jsem moc ráda, že mám tak výborného veterináře.

Mgr. Barbora Marešová


S MVDr. Alexandrem Skácelem jsem byla velmi spokojená. Kastroval mou roční fenu Sáru a musím ocenit jeho profesionalitu a milé a slušné jednání. Veškeré procedury, které můj pes podstoupil, mi srozumitelně vysvětlil, s následnou pooperační péčí jsem byla také velmi spokojená.

Bc. Veronika Preissová


Po dobu tříletého léčení našeho psa Johnyho jsme velmi spokojeni s přístupem, chirurgickým výkonům a následnou léčbou MVDr. Skácela. Důležitým faktorem je jeho diagnostika a alternativní postup léčby.

Iva a Milan Paličkovi


Veterinář, který mně zaujal tím, že pro něj zvíře není mechanický strojek, ale bytost, která má i mysl.

MUDr. Radomír Růžička


Pan MVDr. Alexander Skácel poskytuje již řadu let profesionální ošetření naší fence maďarského ohaře, přičemž velmi účinně kloubí alternativní medicinu s medicinou tradiční.

Mgr. Jana Řeháková


Mé poděkování Dr. Skácelovi, který pomohl svou trpělivou léčbou nejen mé stále štěkající fence, ale tím i nám a sousedům. Teď nám dělá opravdu jen radost.

Michaela Musilová


Moje kočička trpěla neustálými průjmy. Teprve Dr. Skácel přišel na pravou příčinu a naše zviřátko zachránil. Nejsme z Prahy, ale jeli bychom za ním znova.

paní Valová, Trutnov


Pana MVDr. Skácela si velice vážím nejen pro jeho odborné znalosti, které neustále aktuálně doplňuje, ale také pro jeho obětavý přístup k pacientům, ochotu pomoci i mimo pracovní dobu, sehnat potřebné léky, někdy velmi složitou cestou, konzultovat s kolegy-odborníky atd. Jeho zásluhou a odbornou péčí se jistě mnohému zvířeti i ve vysokém věku daří velmi dobře.

Anna Fejerová


Ještě jednou Vám moc děkujeme za ochotné, milé a profesionální jednání, nezanedbal jste nic...

Lenka Vepřeková