Český Rozhlas – Žijeme s kočkou

Žijeme s kočkou. Host: MVDr. Alexandr Skácel, veterinář a zvířecí psycholog. Moderuje Tereza Stýblová

ČT1 – Všechnopárty

ČT2 – Máte mě! – Nálada pod psa

I psi trpí stresy a úzkostmi. Zvlášť, když mají za sebou to, co francouzská buldočka Selinka. Tito pejskové, i když vypadají bojovně, mají křehké a citlivé duše. Selinka na hodné a pečlivé majitele čekala dlouho. Prožila fyzická napadání, z nichž vyšla s poraněnou páteří a vředy na dvanácterníku. Ty jako následek dlouhodobého stresu. Každý, kdo se ujme staršího pejska, musí počítat s tím, že si s ním bere i celý jeho dosavadní život. A jak to dopadlo se Selinkou?.

ČT2 – Máte mě! – Psí rivalové

První příběh je o rodině, která si neuváženě pořídila dva velké psy – samce, a neuměla jim poručit. Tak se stalo, že mladý pes brzy staršímu přerostl přes hlavu a napadal ho. Nebyla to žádná legrace, tatínek při jednom takovém útoku zkolaboval. Pejskové se dostali do rukou psího psychologa, a tak se i my dozvíme, jak ven z této šlamastyky.

ČT1 – Uvolněte se, prosím

MVDr. Alexandr Skácel je jedním z mála veterinárních psychologů v Čechách. Do pořadu přišel s jedním ze svých dlouhodobých pacientů a v divadle Ponec na něho ještě čekali další. Jak se léčí psychické poruchy zvířat, co všechno je možné vyléčit a jak se například zachovat při útoku agresivního psa se dozvíte v pořadu Jana Krause.

ČT24 – Ekonomika +

Cyklus, ve kterém představujeme zajímavé podnikatelské příběhy z měst i venkova, inspirativní osobnosti či ekonomické trendy. Podívejte se na pořad Ekonomika plus a MVDr. Alexandrem Skácelem.